Календарь событий
<< Июнь, 2019 >>
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Инструктор

Христина  Баранівська - ІНСТРУКТОР

Христина Баранівська - ІНСТРУКТОР

Контактный телефон: +380677543968

На даному етапі розвитку для мене йога передбачає принципи, за якими будується система вдосконалення тіла і духу за рахунок різноманітних інструментів – очищувальних, рухових, дихальних та відновлюючих практик ( асана, крія, пранаяма, медитація, нідра). 

Йога дозволяє людині розкрити у собі величезний енергетичний потенціал. 

Першими ознаками позитивного впливу йоги для мене стали покращення концентрації, внутрішньої зібраності, часу реакції, і звісно покращення імунної системи та самопочуття. Адже, першою ціллю яка привела мене до занять йогою було саме зупинити дегенеративні процеси, що поступово починали розвиватися в організмі, не зважаючи на заняття шейпінгом, плаванням….І вже через рік практики під керівництвом С. Пляшечко відбулося підвищення резистентності організму, а проблеми зі спиною все рідше про себе нагадували, почала знижуватися надмірна емоційність. Поступово відчуття змін у власному організмі розширилося й почалися зміни із середини самого себе, перебудувався світогляд та світосприйняття.

Після 2 років практики, відвідин занять та семінарів у різних майстрів, серед яких найбільший вплив мали Сергій Пляшечко( YOGA 23, YOGA 23 FIT) та Єдуард Жарук ( Йога тіней) , мої цілі почали змінюватися, відбувся перегляд принципів, мотивів… І такі зміни будуть ще відбуватися неодноразово і постійно  в кожного, хто практикує йогу, адже це усвідомлена практика… Прийшло розуміння , що йога – це щось дуже близьке нам, щось дуже природне для нашого організму, організму як маленької копії всесвіту -  як мікрокосму.

На перших порах, коли важко було втримати певне положення, навіть не було мови  про концентрацію на правильному положенні тіла, розслабленому диханні, припиненні внутрішнього діалогу… Через роки практики відбувся певний стрибок, що дав можливість себе комфортно почувати у багатьох асанах, відпустити напруження, думки, а дихання перевести у ненавязаний, плавний, спокійний  режим. Прийшло розуміння того, що неправильний шлях – це гнатися за формами, намагаючись знехтувати анатомічною будовою суглобів, часто зазнаючи травм. Некоректно постійно робити акцент лише на інь чи ян аспект практики, адже у всьому потрібна збалансованість… Форм є безліч, вони вторинні, основне – це осягнути принцип. Лише осягнувши принцип, ми зможемо досягнути певного стану тіла і розуму, ми зможемо замінити 2 години практики 20 хвилинами, коли кількість перейде в якість, коли вже вдалося «прочуствовать асану».

Зрозумівши, що йога -  це ключ до мого розвитку, я ще більш активно стала практикувати її та захотіла поділитися своїми знаннями та вміннями з іншими.  Практикуючись разом з вами, допоможу не лише вам, а й собі, своєму здоров’ю та наповню життя  новим змістом. Знов і знов пророблятиму основи, базу, і щоразу будуть змінюватися мої цілі, мої погляд , мої відчуття та  усвідомлення. І це нормально, адже йога – це неперервний шлях до самовдосконалення, до формування повноцінної особистості. Давайте іти цим шляхом разом!
 

Коротко про себе: родом з м. Львів; освіта: середня – хіміко-біологічний ліцей, вища економічна освіта, психолого-педагогічні курси; займалася бадмінтоном, шейпінгом, фітболом, бодібалетом, а практикувати йогу ( YOGA 23) під керівництвом С.Пляшечко  почала з 2012 року; вільний час витрачаю на фотографію, кулінарію, танці, плавання та подорожі.